tlo-lewe
Skomentuj

Komentarze:10 czerwca 2024 07:14, autor: verba

Tyko PiS, tylko PiS a kolejne wybory przegrane, to po co piszecie te głupoty jak i tak głosujecie na niemiecką szmatę.


8 czerwca 2024 12:28, autor: MF

Tylko PIS


5 czerwca 2024 10:25, autor: Zen

Czyżby bolały was tylko krzyże a co z gwiazdą Dawida, świecznikiem chanukowym, muslimskim półksiężycem i innymi znakami ??? One w pierwszej kolejności winny zniknąć z urzędów.


4 kwietnia 2024 11:06, autor: NiemieckiZlodziejPlatformaTuskAveCezar

Ale tłuki z was xD


28 marca 2024 13:11, autor: Paweł

Jaki człowiek który mysli o sobie jako o zwykłym porządnym człowieku chciałby zagłosować na tą bandę zakłamanych zdrajców z Koalicji 13 grudnia obojetnie jak się teraz nazwali w tych wyborach samorząowych ! Żaden przedsawiciel tej zdradziecko -złodziejskiej bandy nie ma prawa wejść do jakiegokolweik samorządu. To nie jest speawa sympatii czy antypatii do jakiegoś tam Kowalskiego czy Nowaka z PO, PSL, 2050, Lewicy czy jak tam się nazwali "PAKT DLA ... To wszystko ta sama sprzedajna banda - a pakt to pakt w sprawie skoku na kasę i ciepłe posadki dla swoich. Pamietajmy że te wybory to przede wszystkim walka o WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ a nie tylko o samorządy. Samorządy mają być zapleczem dla tej bandy zdrajców którzy chcą zlikwidować nam POLSKĘ !!! I to nie jest żadna przesada lecz NASZ OBOWIĄZEK ŻEBY POPRZEZ ŚWIADOMY UDZIAŁ W TYCH WYBORACH UNIEMOŻLIWIĆ LKWIDACJĘ PAŃSTWA POLSKIEGO !!! GŁOSUJEMY NA ZJEDNOCZONĄ PRWICĘ I TYLKO NA NIĄ !


23 marca 2024 14:31, autor: Patriota

Wierzący w Boga??? Obłudnicy kompromitujący Polskę i Polaków! Wierzący nie kradną na potęgę, nie szczują bliźnich na siebie nawzajem. Obca jest im nienawiść, pogarda dla innych i skrajny egoizm. "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego".


22 marca 2024 15:40, autor: Konrad

Pis to nie jest propaganda tylko normalni ludzie wierzacy w Boga Pis musi wygrac


22 marca 2024 15:36, autor: Petronela

Tylko Pis bo to normalni ludzie caly czas Pis i tylko Pis nasz Kochany Mateusz Morawiecki i reszta oraz nasz Prezydent zAndrzej Duda tylko oni uratowali tamta kadencje co rabowali a teraz zwalaja na Pis Pis uratowal wszystko i bede na Pis glosowac


15 października 2023 00:28, autor: emeryt MK

Jak wygra "opozycja demokratyczna" to nie będzie przymusowej relokacji ale będzie obowiązkowa solidarność, nie będzie obowiązkowej aborcji będzie dobrowolna na życzenie, nie będzie CPK i PCK, nie będzie dyktatury kobiet, a aktywiszcze zostanie pośliszczem do Sejmu RP i dwa aktywiszcza będą mogły zawierać związki małżeńskie z prawem do adozpcji dzieci.
Zatem hurra do Zwycięstwa !!!


14 października 2023 00:51, autor: wyborca

Czy to prawda, że jak wygra KO to będziemy dymani przez Ukraińców, Niemców oraz Żydów na zmianę z czarnoskórymi migrantami z Wybrzeża Kości Słoniowej?Skomentuj

Uwaga:

Komentarze są moderowane i mogą być usuwane w dowolnym momencie.

Prosimy o kulturalne komentowanie.

tlo-prawe